Stolnotenisový oddiel

Oddiel ZSČ

Počet prístupov


Trap - muži:     A limit: 122,0 B limit: 119,8  
      Rok   Započítané výsledky     Max. v  Splnený  
Por.: Priezvisko a meno: nar.: Klub: Max. 2. 3. Súčet: Priemer: zahr.: limit:  
1. VARGA Erik 76 SŠŠR MV Ba 123 123 123 369 123,0 123 A  
2. KOVAČÓCY Marián 84 SŠŠR MV Ba 123 122 121 366 122,0 121 A  
3. ČAVARA Roman 69 SŠŠR MV Ba 123 121 121 365 121,7 123 A  
4. FILIPOVIČ Mário 76 SŠŠR MV Ba 121 121 120 362 120,7 121 B  
5. GESE Roman 70 SŠŠR MV Ba 121 121 119 361 120,3 121 B  
6. VARGA Vojtech 52 ŠKP Trnava 120 120 119 359 119,7 119    
7. STANKO Boris 89 SŠŠR MV Ba 120 118 118 356 118,7 120    
8. SLAMKA Vladimír 66 SŠŠR MV Ba 119 118 115 352 117,3 119    
9. VASS Július 90 SŠŠR MV Ba 119 116 113 348 116,0 116    
10. DUNAJČÍK Fedor 66 ŠSK Stará Turá 118 117 112 347 115,7 118    
11. JURKOVIČ Benjamín 82 ŠKP Trnava 116 115 114 345 115,0 114    
12. BENKOVSKÝ Marcel 72 ŠKP Trnava 117 114 113 344 114,7 106    
13. VARGA Kristián 76 ŠKP Trnava 118 117 108 343 114,3 118    
14. KOČIŠ Róbert   ŠKP Trnava 117 114 109 340 113,3 117    
15. ŠMIDA Miroslav 62 KBS Šaľa 115 113 111 339 113,0 115    
16. DANTER Jozef 58 ŠKP Trnava 115 112 111 338 112,7 112    
17. ĎURAČKA Jozef 55 ŠKP Trnava 115 112 111 338 112,7 115    
18. FASURA Gabriel 85 ŠKP Trnava 116 109 108 333 111,0 116    
19. KUPKOVIČ Martin 75 ŠKP Trnava 112 111 110 333 111,0 112    
20. KOPÁČIK  Vladimír 53 ŠKP Trnava 113 110 109 332 110,7 113    
21. FARKAŠ Vojtech 79 KBS Šaľa 111 111 110 332 110,7 111    
22. URBÁN Balázs 92 Elektra Nitra/SŠŠR MV 114 108 106 328 109,3 0    
23. BLAHUTA Juraj 84 ŠKP Trnava 112 109 107 328 109,3 0    
24. ŠVEC Ján 52 ŠKP Trnava 110 108 108 326 108,7 108    
25. ZACHAR Peter 82 ŠKP Trnava 109 107 106 322 107,3 105    
26. TOSECKÝ Michal 72 ŠKP Trnava 108 108 105 321 107,0 108    
27. VALOVIČ Stanislav 53 ŠKP Trnava 108 107 105 320 106,7 105    
28. HOLBÍK Ľubomír 60 Fénix Nitra 107 104 104 315 105,0 103    
29. CHLUMETZKÝ Peter 53 Calibra BA 107 104 102 313 104,3 107    
30. KOPUNEC Miloš 64 ŠSK Trenčín 105 104 104 313 104,3 104    
31. BAĎURA Miroslav 51 ŠPK Trnava 105 104 103 312 104,0 105    
32. BEŇO Ivan 62 ŠKP Trnava 108 100 100 308 102,7 0    
33. HARŠANY Jozef 60 ŠKP Trnava 110 101 96 307 102,3 0    
34. ONDREJKA Peter 55 BK Trnava 105 101 96 302 100,7 0    
35. GULA Pavol 62 ŠKP Trnava 102 101 98 301 100,3 0    
36. MARÁČEK Juraj   ŠKP TT 110 95 92 297 99,0 0    
37. ZÁBRANSKÝ Milan 69 ŠKP Trnava 103 97 97 297 99,0 103    
38. BARCZI Dušan 58 Barczi BA 101 99 92 292 97,3 101    
39. OREŠANSKÝ Cyril 39 BK Trnava 99 99 94 292 97,3 0    
40. HANESCH Peter st. 62 Elektra Nitra 98 96 93 287 95,7 0    
41. DROZDÍK Ivan 64 ŠSK Sielnica 105 92 87 284 94,7 0    
42. ŽILINČAN Peter 40 Trenčín 99 92 91 282 94,0 99    
43. ŽIAČIK Július 59 Žilina 97 96 88 281 93,7 0    
44. LIVOVSKÝ Marián   Fenix Nitra 98 87 86 271 90,3 0    
45. MORAVČÍK Richard   ŠKP TT 94 87 87 268 89,3 94    
46. PIKUS Michal 83 ŠKP Trnava 97 85 84 266 88,7 97    
47. BAXA Ladislav 40 ŠPK Trnava 92 87 86 265 88,3 0    
48. HURTÍK Peter 70 ŠKP Trnava 90 89 86 265 88,3 86    
49. KOVÁČ František   Trenčín 89 81 74 244 81,3 89    
50. JAKUBEC Ladislav   ŠKP Trnava 81 76 47 204 68,0 0    
56. DUKÁT Branislav   SK BND PN 70 59 43 172 57,3 0    
                         
Trap - juniori:     A limit: 119,3 B limit: 112,9      
      Rok   Započítané výsledky     Max. v  Splnený  
Por.: Priezvisko a meno: nar.: Klub: Max. 2. 3. Súčet: Priemer: zahr.: limit:  
1. PRAJ Filip 95 SŠŠR MV BA 120 117 116 353 117,7 120 A 2.MEJ
2. SLAMKA Michal 95 ŠKP TT- COP 117 117 116 350 116,7 116 B  
3. DUDO Matúš 94 ŠKP TT- CTM 117 115 114 346 115,3 115 B  
4. MARINOV Filip 94 ŠKP TT 117 115 113 345 115,0 113 B  
5. NAHÁLKA Vladimír 97 ŠKP TT 112 112 109 333 111,0 107    
6. PRAJ Henrich 95 ŠKP TT- COP 112 111 110 333 111,0 108    
7. DROBNÝ Adrian 95 ŠKP TT- COP 115 111 105 331 110,3 115    
8. KOVÁČIK Martin   ŠKP BB 109 102 102 313 104,3 91    
9. PRSTEK Radovan 99 Šaštín 98 96 93 287 95,7 96    
                         
Trap - ženy:     A limit: 70,8 B limit: 68,1      
      Rok   Započítané výsledky     Max. v  Splnený  
Por.: Priezvisko a meno: nar.: Klub: Max. 2. 3. Súčet: Priemer: zahr.: limit:  
1. ŠTEFEČEKOVÁ Zuzana 84 SŠŠR MV Ba 75 72 72 219 73,0 72 A  
2. MEZEIOVÁ Jana 85 SŠŠR MV Ba 72 69 68 209 69,7 72 A 6.ME
3. BOOROVÁ Lucia 88 BK Trenčín 69 67 66 202 67,3 67    
4. FILOVIATOVÁ Dagmar 92 SŠŠR MV Ba 67 66 63 196 65,3 63    
5. SLAMKOVÁ Nina 93 ŠKP TT - CTM 64 64 62 190 63,3 64 aj 3.MEJ
                         
Trap - juniorky:     A limit: 66,3 B limit: 61,4      
      Rok   Započítané výsledky     Max. v  Splnený  
Por.: Priezvisko a meno: nar.: Klub: Max. 2. 3. Súčet: Priemer: zahr.: limit:  
1. MARKOVIČOVÁ Mária 95 ŠKP TT - COP 65 63 61 189 63,0 63 B  
                         
Skeet - muži:     A limit: 123,0 B limit: 120,9      
      Rok   Započítané výsledky     Max. v  Splnený  
Por.: Priezvisko a meno: nar.: Klub: Max. 2. 3. Súčet: Priemer: zahr.: limit:  
1. KUCHAROVIČ Filip 92 SŠŠR MV Ba 121 121 119 361 120,3 119    
2. PISTOVČÁK Oliver 74 ŠKP Trnava 122 119 119 360 120,0 119    
3. ZEMKO Štefan 77 SŠŠR MV Ba 122 119 119 360 120,0 119    
4. GAŠPARÍK Michal 91 SŠŠR MV Ba 119 115 114 348 116,0 0    
5. TEKULA Filip 93 SŠŠR MV Ba 116 115 115 346 115,3 115 j  
6. ŠTEFEČEK Andrej 55 ŠKP Trnava 113 113 108 334 111,3 108    
7. GAŠPARÍK Vladimír 93 ŠKP Trnava 108 104 101 313 104,3 108 j  
8. KRCHŇAVÝ Michal 69 BND Piešťany 105 101 98 304 101,3 0    
9. SÝKORA Marek 74 Fénix Nitra 102 98 97 297 99,0 102    
10. BŘEZINA Anton 53 ŠKP Trnava 95 94 93 282 94,0 84    
11. HULIAK Rudolf 48 ŠKP Trnava 96 95 88 279 93,0 0    
12. VANČO Pavel 73 ŠKP Trnava 93 92 89 274 91,3 0    
13. TEKULA Peter 65 BND Piešťany 98 89 80 267 89,0 0    
14. SÚKENÍK Ján   BND Piešťany 83 79 75 237 79,0 0    
                         
Skeet - juniori:     A limit: 120,3 B limit: 116,3      
      Rok   Započítané výsledky     Max. v  Splnený  
Por.: Priezvisko a meno: nar.: Klub: Max. 2. 3. Súčet: Priemer: zahr.: limit:  
1. MAJESKÝ Michal 94 BND PI- CTM 118 115 114 347 115,7 118 B  
2. ZEMKO Peter 94 ŠKP TT- CTM 116 115 113 344 114,7 112    
3. KRČMÁR Dominik 96 SŠŠR MV Ba 116 114 114 344 114,7 114    
4. MIKLOVIČ Michal 96 BND PI- CTM 116 113 113 342 114,0 0    
5. JESENSKÝ Oliver 95 Nižná Hutka 109 106 106 321 107,0 0    
6. PAVLÍČEK Tomáš 99 BND PI 92 88 85 265 88,3 0    
7. SIGET Samuel 99 BND PI 83 80 77 240 80,0 0    
                         
Skeet - ženy:     A limit: 71,3 B limit: 67,9      
      Rok   Započítané výsledky     Max. v  Splnený  
Por.: Priezvisko a meno: nar.: Klub: Max. 2. 3. Súčet: Priemer: zahr.: limit:  
1. BARTEKOVÁ Danka 84 SŠŠR MV Ba 73 73 72 218 72,7 73 A  
2. ZEMKOVÁ Monika 88 SŠŠR MV Ba 71 71 71 213 71,0 71 A  
3. STRANOVSKÁ Andrea 70 SŠŠR MV Ba 70 69 68 207 69,0 68 B  
4. HULIAKOVÁ Anna 61 ŠKP Trnava 63 62 60 185 61,7 0    
                         
Skeet - juniorky:     A limit: 67,0 B limit: 62,9      
      Rok   Započítané výsledky     Max. v  Splnený  
Por.: Priezvisko a meno: nar.: Klub: Max. 2. 3. Súčet: Priemer: zahr.: limit:  
1. SÝKOROVÁ Veronika 94 ŠKP TT- COP 71 68 68 207 69,0 64 A 4.MS
2. KOPČANOVÁ Lucia   Nižná Hutka 56 48 48 152 50,7 0    
                         
Double Trap - muži:     A limit: 144,0 B limit: 140,9      
      Rok   Započítané výsledky     Max. v  Splnený  
Por.: Priezvisko a meno: nar.: Klub: Max. 2. 3. Súčet: Priemer: zahr.: limit:  
1. OLEJNIK Hubert 82 SŠŠR MV Ba 141 140 136 417 139,0 140    
2. MIHÁLIK Kvetoslav 67 ŠKP Trnava 123 123 122 368 122,7 123    
3. MAGYARICS Štefan 57 Barczi BA 119 119 118 356 118,7 98    
4. BARCZI Dušan 58 Barczi BA 113 113 105 331 110,3 113    
5. HUŤAN Filip 87 KBS Šaľa 109 109 103 321 107,0 0    
6. KUPKOVIČ Martin 75 ŠKP Trnava 111 95 92 298 99,3 0    
                         
Double Trap - juniori:   A limit: 140,0 B limit: 134,8      
      Rok   Započítané výsledky     Max. v  Splnený  
Por.: Priezvisko a meno: nar.: Klub: Max. 2. 3. Súčet: Priemer: zahr.: limit:  
1. PRAJ Filip 95 SŠŠR MV BA 140 132 132 404 134,7 132 A 4.MEJ