Stolnotenisový oddiel

Oddiel ZSČ

Počet prístupov


Trap - muži:

   

A limit:

122,0

B limit:

119,8

 
     

Rok

 

Započítané výsledky

 

Max. v

Splnený

 

Por.:

Priezvisko a

meno:

nar.:

Klub:

Max.

2.

3.

Súčet:

Priemer:

zahr.:

limit:

 

1.

VARGA

Erik

76

SŠŠR MV Ba

122

122

121

365

121,7

121

A

20.sr

2.

FILIPOVIČ

Mário

76

SŠŠR MV Ba

122

120

120

362

120,7

122

A

F-ME

3.

STANKO

Boris

89

SŠŠR MV Ba

121

121

120

362

120,7

121

B

 

4.

KOVAČÓCY

Marián

84

SŠŠR MV Ba

121

120

120

361

120,3

120

B

 

5.

VARGA

Vojtech

52

ŠKP Trnava

120

120

120

360

120,0

113

   

6.

GESE

Roman

70

SŠŠR MV Ba

121

119

118

358

119,3

121

   

7.

SLAMKA

Vladimír

66

SŠŠR MV Ba

119

119

118

356

118,7

119

   

8.

ČAVARA

Roman

69

SŠŠR MV Ba

120

118

117

355

118,3

120

   

9.

URBÁN

Balázs

92

Elektra Nitra/SŠŠR MV

119

119

117

355

118,3

119

bj

 

10.

BENKOVSKÝ

Marcel

72

ŠKP Trnava

119

118

117

354

118,0

0

   

11.

VASS

Július

90

SŠŠR MV Ba

118

117

116

351

117,0

118

   

12.

JURKOVIČ

Benjamín

82

ŠKP Trnava

120

115

114

349

116,3

107

   

13.

BLAHUTA

Juraj

84

ŠKP Trnava

118

114

113

345

115,0

0

   

14.

KUPKOVIČ

Martin

75

ŠKP Trnava

116

115

113

344

114,7

101

   

15.

KOČIŠ

Róbert

 

ŠKP Trnava

117

115

111

343

114,3

0

   

16.

KOPUNEC

Miloš

64

ŠSK Trenčín

116

114

113

343

114,3

113

   

17.

ŠRAMEL

Stanislav

89

ŠKP Trnava

118

112

110

340

113,3

118

   

18.

VARGA

Kristián

76

ŠKP Trnava

115

113

112

340

113,3

110

   

19.

HUPKA

Jozef

87

ŠKP Trnava

114

113

113

340

113,3

0

   

20.

GULA

Pavol

62

ŠKP Trnava

113

113

112

338

112,7

96

   

21.

ŠMIDA

Miroslav

62

KBS Šaľa

113

113

112

338

112,7

108

   

22.

ĎURAČKA

Jozef

55

ŠKP Trnava

113

113

111

337

112,3

111

   

23.

BEŇO

Ivan

62

ŠKP Trnava

113

112

111

336

112,0

112

   

24.

KOPÁČIK

Vladimír

53

ŠKP Trnava

113

112

111

336

112,0

112

   

25.

ZACHAR

Peter

82

ŠKP Trnava

113

111

111

335

111,7

113

   

26.

DUNAJČÍK

Fedor

66

ŠSK Stará Turá

117

108

107

332

110,7

117

   

27.

KOCIS

Róbert

74

ŠKP Trnava

114

114

104

332

110,7

114

   

28.

CHLUMETZKÝ

Peter

53

Calibra BA

117

106

105

328

109,3

106

   

29.

ONDREJKA

Peter

55

BK Trnava

110

110

108

328

109,3

0

   

30.

DROZDÍK

Ivan

64

ŠSK Sielnica

112

108

107

327

109,0

0

   

31.

ŠVEC

Ján

52

ŠKP Trnava

111

108

106

325

108,3

100

   

32.

MARTINKOVIČ

Peter

65

Card.Malženice

114

105

104

323

107,7

0

   

33.

DANTER

Jozef

58

Calibra BA

110

106

104

320

106,7

103

   

34.

OREŠANSKÝ

Cyril

39

BK Trnava

109

106

104

319

106,3

98

   

35.

BARCZI

Dušan

58

Barczi BA

109

106

102

317

105,7

109

   

36.

HARŠANY

Jozef

60

ŠKP Trnava

107

105

103

315

105,0

0

   

37.

ZÁBRANSKÝ

Milan

69

ŠKP Trnava

106

105

103

314

104,7

105

   

38.

FARKAŠ

Vojtech

79

KBS Šaľa

107

104

101

312

104,0

104

   

39.

HANESCH

Silvester

88

Elektra Nitra

108

102

100

310

103,3

97

   

40.

HANESCH

Peter st.

62

Elektra Nitra

107

106

97

310

103,3

88

   

41.

VALOVIČ

Stanislav

53

ŠKP Trnava

104

103

101

308

102,7

92

   

42.

BAĎURA

Miroslav

51

ŠPK Trnava

104

102

101

307

102,3

97

   

43.

BEŇO

Ľudovít

63

Fénix Nitra

103

102

101

306

102,0

0

   

44.

BRÍDA

Ján

48

ŠKP Trnava

107

107

91

305

101,7

0

   

45.

BAXA

Ladislav

40

ŠPK Trnava

103

103

98

304

101,3

0

   

46.

ŽIAČIK

Július

59

Žilina

101

98

98

297

99,0

98

   

47.

HURTÍK

Peter

70

ŠKP Trnava

99

97

96

292

97,3

85

   

48.

BULKO

Boris

78

ŠSK TN

96

95

94

285

95,0

0

   

49.

SALOCZI

Ladislav st.

 

KBS Šaľa

92

92

90

274

91,3

0

   

50.

PIKUS

Michal

 

SJF STU Ba

96

87

85

268

89,3

0

   

51.

RIGO

Štefan

 

ŠKP Trnava

94

88

86

268

89,3

0

   
                         

Trap - juniori:

   

A limit:

119,3

B limit:

112,9

     
     

Rok

 

Započítané výsledky

 

Max. v

Splnený

 

Por.:

Priezvisko a

meno:

nar.:

Klub:

Max.

2.

3.

Súčet:

Priemer:

zahr.:

limit:

 

2.

DUDO

Matúš

94

ŠKP TT- CTM

119

119

116

354

118,0

116

B

 

3.

SLAMKA

Michal

95

ŠKP TT- COP

120

117

115

352

117,3

120

B

 

4.

MARINOV

Filip

94

ŠKP TT

118

118

115

351

117,0

113

B

 

5.

PRAJ

Henrich

95

ŠKP TT- COP

115

114

113

342

114,0

112

B

 

6.

PRAJ

Filip

95

SŠŠR MV BA

116

113

110

339

113,0

113

B

 

7.

DROBNÝ

Adrian

95

ŠKP TT- COP

114

113

111

338

112,7

111

   

8.

ĎURAČKA

Martin

94

ŠKP TT- CTM

108

107

104

319

106,3

104

   

9.

NAHÁLKA

Vladimír

97

ŠKP TT

105

105

100

310

103,3

0

   

10.

SLAMKOVÁ

Nina

93

ŠKP TT - CTM

105

102

93

300

100,0

0

   

11.

POLKA

Simon

96

ŠKP TT- COP

103

100

95

298

99,3

0

   

12.

KOVAČOVSKÝ

František

93

ŠKP TT

105

97

89

291

97,0

0

   
                         

Trap - ženy:

   

A limit:

70,8

B limit:

68,1

     
     

Rok

 

Započítané výsledky

 

Max. v

Splnený

 

Por.:

Priezvisko a

meno:

nar.:

Klub:

Max.

2.

3.

Súčet:

Priemer:

zahr.:

limit:

 

1.

ŠTEFEČEKOVÁ

Zuzana

84

SŠŠR MV Ba

73

73

73

219

73,0

73

A

 

2.

MEZEIOVÁ

Jana

85

SŠŠR MV Ba

70

69

69

208

69,3

69

B

 

3.

BOOROVÁ

Lucia

88

BK Trenčín

67

66

64

197

65,7

67

   

4.

FILOVIATOVÁ

Dagmar

92

SŠŠR MV Ba

64

61

57

182

60,7

57

j

 
                         

Trap - juniorky:

   

A limit:

66,3

B limit:

61,4

     
     

Rok

 

Započítané výsledky

 

Max. v

Splnený

 

Por.:

Priezvisko a

meno:

nar.:

Klub:

Max.

2.

3.

Súčet:

Priemer:

zahr.:

limit:

 

1.

SLAMKOVÁ

Nina

93

ŠKP TT - CTM

70

67

65

202

67,3

63

B

 

2.

MARKOVIČOVÁ

Mária

95

ŠKP TT - COP

65

63

62

190

63,3

63

B

 

3.

PRAJOVÁ

Sofia

92

ŠKP TT - COP

57

56

53

166

55,3

56

   
                         

Skeet - muži:

   

A limit:

123,0

B limit:

120,9

     
     

Rok

 

Započítané výsledky

 

Max. v

Splnený

 

Por.:

Priezvisko a

meno:

nar.:

Klub:

Max.

2.

3.

Súčet:

Priemer:

zahr.:

limit:

 

1.

PISTOVČÁK

Oliver

74

ŠKP Trnava

123

122

119

364

121,3

116

   

2.

ZEMKO

Štefan

77

SŠŠR MV Ba

123

121

120

364

121,3

120

B

 

3.

KUCHAROVIČ

Filip

92

SŠŠR MV Ba

121

121

120

362

120,7

121

B

 

4.

GAŠPARÍK

Michal

91

SŠŠR MV Ba

120

119

117

356

118,7

117

   

5.

SÝKORA

Marek

74

Fénix Nitra

115

115

111

341

113,7

108

   

6.

FEDOR

Lukáš

 

Nižná Hutka

113

113

111

337

112,3

0

   

7.

ŠTEFEČEK

Andrej

55

ŠKP Trnava

113

111

108

332

110,7

108

   

8.

BŘEZINA

Anton

53

ŠKP Trnava

103

102

101

306

102,0

0

   

9.

VANČO

Pavel

73

ŠKP Trnava

100

95

94

289

96,3

0

   

10.

HULIAK

Rudolf

48

ŠKP Trnava

97

92

89

278

92,7

0

   

11.

SÚKENÍK

Ján

 

BND Piešťany

90

79

71

240

80,0

0

   
                         

Skeet - juniori:

   

A limit:

120,3

B limit:

116,3

     
     

Rok

 

Započítané výsledky

 

Max. v

Splnený

 

Por.:

Priezvisko a

meno:

nar.:

Klub:

Max.

2.

3.

Súčet:

Priemer:

zahr.:

limit:

 

1.

TEKULA

Filip

93

SŠŠR MV Ba

119

119

119

357

119,0

119

B

 

2.

MAJESKÝ

Michal

94

BND PI- CTM

118

118

116

352

117,3

115

B

 

3.

ZEMKO

Peter

94

ŠKP TT- CTM

119

116

114

349

116,3

110

B

 

4.

KRČMÁR

Dominik

96

SŠŠR MV Ba

117

116

116

349

116,3

115

B

 

5.

SCHATZ

Adam

93

SŠŠR MV Ba

117

114

114

345

115,0

114

   

6.

MIKLOVIČ

Michal

96

BND PI- CTM

119

113

110

342

114,0

0

   

7.

GAŠPARÍK

Vladimír

93

ŠKP Trnava

110

107

107

324

108,0

92

   

8.

JESENSKÝ

Oliver

95

Nižná Hutka

102

100

99

301

100,3

0

   

9.

PAVLÍČEK

Tomáš

2000

BND PI

81

80

80

241

80,3

0

   

10.

SIGET

Samuel

2000

BND PI

74

72

64

210

70,0

0

   
                         

Skeet - ženy:

   

A limit:

71,3

B limit:

67,9

     
     

Rok

 

Započítané výsledky

 

Max. v

Splnený

 

Por.:

Priezvisko a

meno:

nar.:

Klub:

Max.

2.

3.

Súčet:

Priemer:

zahr.:

limit:

 

1.

BARTEKOVÁ

Danka

84

SŠŠR MV Ba

74

74

72

220

73,3

74

A

 

2.

STRANOVSKÁ

Andrea

70

SŠŠR MV Ba

71

71

71

213

71,0

68

A

F ME

3.

ZEMKOVÁ

Monika

88

SŠŠR MV Ba

71

70

69

210

70,0

70

B

 

4.

KOSTELECKÁ

Lenka

84

SŠŠR MV Ba

70

69

68

207

69,0

65

   

5.

HULIAKOVÁ

Anna

61

ŠKP Trnava

61

61

59

181

60,3

0

   
                         

Skeet - juniorky:

   

A limit:

67,0

B limit:

62,9

     
     

Rok

 

Započítané výsledky

 

Max. v

Splnený

 

Por.:

Priezvisko a

meno:

nar.:

Klub:

Max.

2.

3.

Súčet:

Priemer:

zahr.:

limit:

 

1.

SÝKOROVÁ

Veronika

94

ŠKP TT- COP

71

69

69

209

69,7

68

A

 
                         

Double Trap - muži:

   

A limit:

144,0

B limit:

140,9

     
     

Rok

 

Započítané výsledky

 

Max. v

Splnený

 

Por.:

Priezvisko a

meno:

nar.:

Klub:

Max.

2.

3.

Súčet:

Priemer:

zahr.:

limit:

 

1.

OLEJNIK

Hubert

82

SŠŠR MV Ba

141

140

139

420

140,0

140

   

2.

MAGYARICS

Štefan

57

Barczi BA

140

138

130

408

136,0

114

   

3.

MIHÁLIK

Kvetoslav

67

ŠKP Trnava

137

136

134

407

135,7

118

   

4.

HUŤAN

Filip

87

KBS Šaľa

117

112

94

323

107,7

0

   
                         

Double Trap - juniori:

 

A limit:

140,0

B limit:

134,8

     
     

Rok

 

Započítané výsledky

 

Max. v

Splnený

 

Por.:

Priezvisko a

meno:

nar.:

Klub:

Max.

2.

3.

Súčet:

Priemer:

zahr.:

limit:

 

1.

PRAJ

Filip

95

SŠŠR MV BA

146

145

145

436

145,3

145

A